Job Weasel - Prace v NemeckuProdavač/prodavačka - Marienberg, Německo - Job Weasel

Prodavač/prodavačka – Marienberg, Německo 1199 views

Job Expired

Nabídka práce – Prodavač, prodavačka – Marienberg, Německo

Jsme druhým největším zpracovatelem masa a masných výrobků v Německu a aktuálně hledáme uchazeče na pozici prodavač/prodavačka. Nabízíme plný, případně i částečný úvazek. Místo výkonu práce je jedna z našich 140 prodejen v německém Marienbergu. Nástup možný ihned.

Nabízíme:

  • Stálé pracovní místo
  • Výše odměny v závislosti na výkonnosti
  • Poskytnutí dalších výhod a příspěvků zaměstnavatele
  • Možnost kariérního rozvoje
  • Pečlivé zaškolení a možnost dalšího vzdělávání samozřejmostí

Pracovní náplň na pozici prodavač/prodavačka:

  • Atraktivní prezentace našeho zboží zákazníkům
  • Profesionální poradenství zákazníkům, například s výběrem masa pro konkrétní účel
  • Aktivní prodej a podpora prodeje
  • Dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů

Požadavky:

  • Ukončené vzdělání v oblasti prodeje
  • Radost z práce s lidmi, schopnost práce v týmu
  • Příjemné vystupování a ochota
  • Orientace na zákazníka a servis
  • Znalost němčiny na komunikativní úrovni

Zaujala Vás tato nabídka práce v Německu? Pokud ano, kontaktujte nás!

Fleischerei Richter GmbH & Co. KG

Pan Marcel Melzig

Ringstraße 18 – 20

09569 Oederan

www.RichterErzgebirge.de/Karriere/

More Information

Miejsce pracy

  • This job has expired!
Informacje o firmie
Connect with us
Skontaktuj się z nami