Job Weasel - Prace v NemeckuOperátor výroby - Annaberg-Buchholz, Německo - Job Weasel

Operátor výroby – Annaberg-Buchholz, Německo 3673 views1 application

Nabídka práce – Operátor výroby – Annaberg-Buchholz

Zajímá vás možnost práce v Německu ve výrobě? V současné době nabíráme uchazeče na pozici operátor výroby pro společnosti z okolí města Annaberg-Buchholz. Nabízíme možnost práce v Německu v mnoha odvětvích: kovodělný průmysl, textilní průmysl, průmysl zpracování plastů nebo ve výrobě součástí používaných v elektrických obvodech budov nebo strojů.

Náplň práce:

  • Obsluha strojů, vkládání materiálu ke zpracování na vstupu a kontrola materiálu na výstupu,
  • Kompletace součástí v hotový výrobek
  • Pásová výroba – výroba stejných dílů nebo součástí v normovaném počtu
  • Balení hotových produktů
  • Kontrola kvality vyrobených produktů

Požadavky:

  • Znalost němčiny alespoň na úrovni A2 – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny
  • Řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil pro dojíždění za prací
  • Ochota pracovat ve směnném provozu – minimálně dvě směny
  • Výhodou jsou předchozí zkušenosti na obdobné pozici

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • Příjmy od 10€ / hod. + příplatky dle dohody se zaměstnavatelem
  • Prémie dvakrát ročně
  • Pomoc česky mluvícího týmu při jednání s úřady – vyřídíme za Vás zdravotní i sociální pojištění, registraci u finančního úřadu, pomůžeme Vám s vyplněním formulářů žádosti o Kindergeld a další

Práce v Německu na pozici operátor výroby je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Barboru Havlinovou z personální agentury Starke Jobs v Aue.

Złoż podanie o pracę

Zostaw swój komentarz