Job Weasel - Prace v NemeckuNabídka práce v Německu - Kovovýroba - Görlitz, Německo - Job Weasel

Kovovýroba – Görlitz, Německo 2026 views

Práce v Německu – Kovovýroba – Görlitz, Německo

Pro našeho partnera přijmeme uchazeče na pozici pracovník v kovovýrobě do města Görlitz. Společnost se zaměřuje na stavbu kolejových vozidel, kovovýroba je tedy stěžejní oblastí jeho působení. Úkolem pracovníka v kovovýrobě je výroba komponentů pro vlaky, tramvaje a jiná vozidla.

Náplň práce:

  • Zpracování surového kovu
  • Provoz kovoobráběcích strojů
  • Montáže sestav
  • Kontrola kvality

Požadujeme:

  • Zkušenosti s kovoobráběním
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota pracovat ve dvousměnném systému
  • Řidičský průkaz skupiny B a vlastní auto
  • Znalost německého jazyka minimálně A2 / B1

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na plný úvazek a dobu neurčitou
  • Dvousměnný systém od pondělí do pátku
  • Hodinovou mzda od 10,00 EUR / h + příspěvek na jízdné
  • Další tarifní výhody, např. příspěvek na dovolenou a vánoční bonusy
  • Možnost uzavřít smlouvu přímo se zaměstnavatelem
  • Osobní podporu našeho česky mluvícího pobočkového týmu

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Evžena Mikovce z personální agentury Starke Jobs v Bautzenu.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę

Zostaw swój komentarz

Informacje o firmie
Connect with us
Skontaktuj się z nami