Job Weasel - Prace v NemeckuTruhlář / tesař - Erlbach-Kirchberg, Německo - Job Weasel

Truhlář / tesař – Erlbach-Kirchberg, Německo 2550 views

Práce v Německu – Truhlář / tesař – Erlbach-Kirchberg, Německo

S nástupem ihned přijmeme uchazeče na pozici truhlář / tesař do stavební společnosti v německém Erlbach-Kirchberg. Na starosti budete mít zejména výrobu oken, dveří a schodů, ale také renovaci dřevěných prvků i výrobu nábytku na míru. Tato nabídka práce v Německu je ideální na denní dojíždění z okolí měst Chomutov až Klášterec nad Ohří.

Náplň práce:

  • Výroba oken, dveří a schodů
  • Restaurování dřevěných prvků a výroba individuálního nábytku
  • Konstrukce dřevěných sestav

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání jako tesař nebo srovnatelné odborné vzdělávání v oblasti dřevařského průmyslu
  • Čtení v technických výkresech
  • Schopnost samostatné práce
  • Manuální zručnost
  • Němčinu alespoň na úrovni A2

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Sociální a zdravotní pojištění v Německu
  • Moderní vybavení, jako je pětiosý CNC stroj, mobilní speciální jeřáb, vakuový lis atd.
  • Pravidelná pracovní doba v jednosměnném provozu od pondělí do pátku
  • Dobré platové ohodnocení podle tarifu IGZ a Vaší kvalifikace
  • Příspěvek na dopravu
  • 24 dní dovolené

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. V případě, že Vás tato nabídka zaujala, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs v Annaberg-Buchholz.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę

Zostaw swój komentarz

Informacje o firmie
Connect with us
Skontaktuj się z nami