Job Weasel - Prace v NemeckuTechnik měření - Schwarzenberg, Německo - Job Weasel

Technik měření – Schwarzenberg, Německo 1154 views

Práce v Německu – Technik měření – Schwarzenberg, Německo

Pro společnost ve Schwarzenbergu, která má více než 500 zaměstnanců na třech pobočkách v Německu a zabývá se výrobou kovových lisovaných/tažených dílů, hledáme uchazeče na pozici technik měření. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:

  • Definice zkušebních metod a implementace, zaznamenávání a vyhodnocení měření na základě aktuálních datových záznamů / výkresů a aplikace statistických metod
  • Měření zkušebních zařízení a výrobků
  • Měření a hodnocení nových dílů – v případě změn a úprav, efektivní provoz a nastavení měřicích strojů
  • Účast na výběru zkušební technologie a zkušebních laboratoří, které mají být použity, rady ohledně používání účinných zkušebních zařízení
  • Stanovení a hodnocení dovedností (tolerance)
  • Vývoj, optimalizace a kvalifikace nových zkušebních metod a technik
  • Vývoj / programování měřicích programů a archivace dokumentů
  • Aktualizace softwaru / hardwaru měřicí technologie a jejích formátů a vyhodnocení, neustálý další vývoj

Požadavky:

  • Dokončené technické odborné vzdělávání v oblasti strojírenství a kovů
  • Znalost zkušebních metod, postupů a technik pro 3D měření a optická měření
  • Čtení výkresů, datových souborů CAD a programování měřicích programů
  • Znalost programů Holos a Calypso výhodou
  • Ochota pracovat na směny
  • Němčina alespoň B1

Nabízíme:

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Zaměstnání na plný úvazek 40 hodin / týden
  • Nezávislost a jistotu práce
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na Vánoce a dovolenou
  • Platové ohodnocení od 13 € /hod. hrubého dle kvalifikace a jazykových znalostí

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás nabídka práce na pozici technik měření zaujala, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs v Annaberg-Buchholz.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę

Zostaw swój komentarz

Informacje o firmie
Connect with us
Skontaktuj się z nami