Job Weasel - Prace v NemeckuAdministrativní pracovník - Stollberg, Německo - Job Weasel

Administrativní pracovník – Stollberg, Německo 3191 views

Práce v Německu – Administrativní pracovník – Stollberg, Německo

Pro partnerskou společnost v německém Stollbergu přijmeme uchazeče na administrativní pozici pro příjem objednávek. Administrativní pracovník bude mít na starosti příjem objednávek od obchodních partnerů a jejich zadávání do systému k dalšímu zpracování. Tato nabídka práce v Německu je ideální pro komunikativní a německy hovořící uchazeče, kteří by rádi našli uplatnění na trhu práce kousek za hranicemi.

Požadavky na uchazeče o pozici administrativní pracovník:

  • Ukončené obchodní nebo technické odborné vzdělání
  • Pokročilé znalosti v automobilovém průmyslu
  • Znalost práce na PC, rutinní znalost práce s Office aplikacemi, obchodními a skladovými systémy (ERP)
  • Ochota pracovat v týmu delší pracovní dobu (7:00 – 18:00)
  • Komunikační dovednosti, asertivita, organizační talent
  • Spolehlivý a nezávislý způsob práce
  • Němčina B2

Náplň práce na pozici administrativní pracovník:

  • Přijímání objednávek zákazníků
  • Zákaznické poradenství po telefonu
  • Práce s katalogy elektronických dílů (určování náhradních dílů s přihlédnutím k technickým informacím výrobce)
  • Zajištění včasného doručení zákazníkům
  • Zadávání objednávek a údržba kmenových dat v systému ERP

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Německé zdravotní a sociální pojištění
  • Atraktivní platový balíček podle tarifu IGZ od 11,00 € (výše mzdy dle dohody se zaměstnavatelem)
  • 25 dní dovolené
  • Prémie na dovolenou a Vánoce
  • Odpovědný a široký rozsah úkolů
  • Motivovaný, přátelský a otevřený tým

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs v Annaberg-Buchholz.

Złoż podanie o pracę

Zostaw swój komentarz