Job Weasel - Prace v NemeckuMontér/Montážník - Drážďany-Neustadt - Job Weasel

Montér/Montážník – Drážďany-Neustadt 1865 views2 applications

Práce v Sasku – Montér/Montážník – Drážďany-Neustadt

Získejte možnost práce v Německu jako montér/montážník pro zajímavého zaměstnavatele v městské části Neustadt v Drážďanech v Sasku. Jde o úspěšnou a moderní společnost působící v oblasti automotive na německém trhu. Jako montážní pracovník se budete přímo podílet na kompletaci moderních obytných vozů a jejich částí.

Náplň práce na pozici montér/montážník:

  • Montáž jednotlivých komponentů a sestav obytných vozů
  • Různorodá manuální práce odvíjející se od Vaší profesní kvalifikace a zkušeností

Požadavky:

  • Výhodou jsou zkušenosti nebo vzdělání v oborech: elektrikář, zámečník, truhlář, automechanik
  • Manuální zručnost, technické cítění
  • Schopnost samostatné práce a osobní iniciativa
  • Dobrá znalost němčiny (minimálně B1)

Montér/montážník může očekávat:

  • Práce v Německu na německou smlouvu
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Práce na dvě směny od pondělí do pátku
  • Mzda od 11 Euro / h, navíc jednotlivé dodatky jako například Fahrgeld
  • Školení a podpora zkušeného týmu

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Evžena Mikovce z personální agentury Starke Jobs v Bautzenu.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę

Zostaw swój komentarz

Informacje o firmie
Connect with us
Skontaktuj się z nami