Job Weasel - Prace v NemeckuOperátor výroby - Drebach, Německo - Job Weasel

Operátor výroby – Drebach, Německo 1532 views

Nabídka práce – Operátor výroby – Drebach, Německo

Pro našeho partnera, přádelnu v Drebachu (nedaleko Zschopau), přijmeme vhodného uchazeče na pozici operátor výroby. Přádelna v Drebachu má dlouholetou tradici, její výrobky dosahují špičkové kvality a jsou dováženy do celého světa. Tato nabídka práce v Německu je určena zájemcům ideálně z okolí Chomutova, Mostu nebo Kadaně, je vhodná na denní dojíždění.

Pracovní náplň na pozici operátor výroby:

  • Obsluha a dozor nad stroji během výroby přízí
  • Čištění strojů, například od prachu, maziv a podobně
  • Plnění přepravních systémů vřeteny
  • Kontrola navíjení hotových přízí na cívky

Operátor výroby – požadavky:

  • Předchozí zkušenosti v textilním průmyslu výhodou
  • Zdatnost k manipulaci se stroji a zařízeními a jejich obsluha
  • Manuální zručnost a jemná motorika, dobrý zrak
  • Alespoň základní znalost němčiny
  • Ochota práce v třísměnném nebo čtyřsměnném provozu

Operátor výroby může očekávat:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Zdravotní a sociální pojištění v Německu
  • Hodinovou mzda od 9.66€
  • Příspěvek na dojíždění
  • Po zkušební době příspěvek na Vánoce a dovolenou
  • Poradíme vám, jak a kde zřídit německé bankovní konto, jak na Kindergeld

Tato nabídka práce je určena pro muže i ženy.

V případě zájmu volejte Zdeňka Drozdu na telefonním čísle +420 733 479 763 nebo pošlete životopis na e-mail marienberg@starke-jobs.com.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę

Zostaw swój komentarz

Informacje o firmie
Connect with us
Skontaktuj się z nami