Job Weasel - Prace v NemeckuPráce v Německu - Truhlář/tesař - Chemnitz - Job Weasel

Truhlář/tesař – Chemnitz 1477 views1 application

Práce v Sasku – Truhlář/tesař – Chemnitz, Německo

Pro výrobce prefabrikovaných betonových prvků v Chemnitzu hledáme uchazeče na pozice tesař a truhlář pro bednění. Naše zákaznická společnost je jedním z předních výrobců betonových prefabrikátů pro pozemní stavitelství. Tato nabídka práce v Sasku je určena všem, kdo preferují zaměstnání s pevnou pracovní dobou.

Náplň práce:

  • Nezávislá výroba bednění pro prefabrikované betonové konstrukce
  • Bezpečná manipulace se dřevozpracujícími stroji
  • Čtení a porozumění výkresů

Požadavky:

  • Absolvované odborné vzdělání, kvalifikace nebo odborná praxe jako truhlář, tesař, nábytkář nebo mechanik dřevozpracujícího průmyslu
  • Zkušenosti se dřevařskými stroji
  • Zkušenosti s konvenčními dřevozpracující technikami
  • Ochota pracovat ve dvou směnách, pokud to vyžaduje objednávka
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz a vlastni automobil

Nabízíme:

  • Stálý celoroční pracovní poměr
  • Regulovaná pracovní doba
  • Jisté pracovní nasazení pouze ve městě Chemnitz
  • Výdělky od 12,00 EUR / h plus jednotlivé příspěvky, například jízdné
  • Dobrá pracovní atmosféra
  • Pomoc a podpora při školení vašich budoucích kolegů

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Báru Havlinovou z personální agentury Starke Jobs v Aue.

More Information

Miejsce pracy

Złoż podanie o pracę

Zostaw swój komentarz

Informacje o firmie
Connect with us
Skontaktuj się z nami